Przedłużony termin bezpłatnych badań słuchu w Toruniu

26 marca 2021 by Anna Zakrzewska
torun-1.jpg

W związku z dużym zainteresowaniem osób chcących wziąć udział w bezpłatnych badaniach słuchu w ramach „Światowego Dnia Słuchu”, który obchodzony był 03.03.2021 r. Toruńskie Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS przedłużyło możliwość korzystania z bezpłatnych badań do końca marca.

Do placówki zgłaszają się licznie osoby dorosłe, a także rodzice z dziećmi, czasem nawet całe rodziny. Występują sytuacje, że przychodzą osoby zachęcone przez swoich bliskich czy znajomych, którzy zostali już przebadani, a także Ci, którzy dowiedzieli się o możliwości badania słuchu w mediach społecznościowych.

Cieszy nas fakt, że dorośli badają swój słuch, a także słuch swoich dzieci, by jak najwcześniej wykryć nieprawidłowości i skorzystać z wizyty u lekarza specjalisty. Zdarzają się również sytuacje, że wynik badania słuchu dziecka jest prawidłowy, jednak rodzice okazują zaniepokojenie objawami występującymi u swoich pociech. Wówczas proponowana jest wizyta u otolaryngologa, a także udzielana informacja o możliwości wykonania badań w kierunku Centralnych Zaburzeń Przetwarzania Słuchowego i możliwości podjęcia terapii SPPS-S.

 

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content